Digitaalisen
avainhallinnan
uusi standardi

Hallitse avaimia, kulkutunnisteita ja työvälineitä
100% digitaalisesti. Ei enää virhekirjauksia,
tietojen katoamista tai reklamaatioita.

Lataa ilmainen oppaamme:

    Elämää helpottavia
    ominaisuuksia

    Hallitse

    Lainaa, luovuta ja hallitse
    avaimia, kulkutunnisteita tai
    työvälineitä. Yhteensopiva minkä
    tahansa lukitusjärjestelmän ja
    avainkaapin kanssa.

    Tiedä

    Sinulla on aina tieto siitä kenellä
    avaimet ovat ja mikäli niitä ei ole
    palautettu ajoissa. Ota kuittaus
    mobiilisovelluksella ja tallenna
    avainsopimukset pilveen.

    Jaa tiedot

    Jaa samat, reaaliaikaiset tiedot
    jokaisesta kiinteistöstä ja
    avaimesta lukkoliikkeen,
    huoltoyhtiön ja isännöitsijän
    kanssa.

    "Nyt meillä on tarkka tieto
    avainmääristä, missä niitä on ja
    kenelle avaimia on kuitattu. Monella
    kollegallani tilanne on aivan toinen."

    Sakari Meriläinen, Kiinteistöpäällikkö, Mall of Tripla

    Näin paljon voit säästää

    Kuinka monta kiinteistöä hallitset?

    0 €

    Rahaa säästyy vuodessa

    0

    Aikaa säästyy vuodessa

    Arviot perustuvat keskimääräiseen avainmäärään per kiinteistö sekä kadonneiden
    avainten aiheuttamiin työtunteihin ja välillisiin kuluihin.

    Asiantuntijamme apunasi

    Sopimusasiat, laskutus

    Tuomas Pohjola
    +358 40 560 1234
    tuomas.pohjola@sowellus.fi

    Myynti

    Jan Jernmark
    +358 40 505 1725
    jan.jernmark@sowellus.fi

    Myynti

    Oskari Rouhiainen
    +358 50 576 8900
    oskari.rouhiainen@sowellus.fi

    Myynti

    Alexander Wasastjerna
    +358 45 7874 2888
    alexander.wasastjerna@sowellus.fi

    Markkinointi

    Timo Kuusela
    +358 40 563 8938
    timo.kuusela@sowellus.fi

    Teknologia

    Ari-Pekka Ojanen
    0600 418 717
    aripekka.ojanen@sowellus.fi

    Presales

    Lari Niittylä
    lari.niittyla@sowellus.fi

    Presales

    Alex Kanto
    alex.kanto@sowellus.fi